Bizi Tanıyın

KompostKent ekibi olarak; kentin grisinin içerisinde daha çok yeşil tonu hayal eden, doğayı seven, ağaca sarılan, toprağa dokunan bir grup genciz.

Ozan Can İlhan

Proje Koordinatörü-Yazar

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Jeoloji bölümünde tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesinde İklim Değişikliği ve Çevre Sorunlarının üzerine yüksek lisans eğitimine odaklandı. Kendini her gün değiştirmenin gücüne inanan, sınırlarını zorlamayı seven ve doğa tutkunu bir maceraperest. Aynı zamanda KompostKent hareketinin kurucularından ve sürdürülebilir yaşam felsefesinin tutkunu.

Merve Peker

Proje Koordinatörü-Yazar

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı mezunu. Güncel olarak Yer Sistem Bilimleri bölümünde iklim değişikliği ve yer küre üzerindeki sistem ve döngüler üzerine yüksek lisans yapmakta. Yeşili sever, doğaya saygı duyar.

Duygu Kural

Proje Koordinatörü-Yazar

Selen İlhan

Yazar

Odtü Mimarlık 1. sınıf öğrencisi. Dünyayı mahveden bir sektörü, sisteme dahil olmadan değiştiremeyeceğinin bilinci içerisinde. Sürdürülebilir bir gelecek ve mimari fikri düşüncesinin heyecanıyla okuyor.

Beyza Nur Aydın

Görsel Tasarımcı

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun. Kariyerine dijital illustrasyonlar yaparak devam etmekte. Çizmeyi sever, ağaçlara sarılır, hayvanların burunlarını öper. Çiziyor yani.